Producent Zaginarek i Maszyn Blacharskich

Produkty

ZAMÓWIENIE

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, możesz dokonać wstepnego zamówienia online!
ZAMÓW
A jeśli masz dodatkowe pytania, wyślij zapytanie ofertowe
WYŚLIJ

Nasadka magnetyczna MSHCM2 8/10

Dwustronna magnetyczna nasadka sześciokątna Malco 8 mm i 10 mm C-Rhex


Szybko zmieniaj rozmiary sześciokątów od 8 mm do 10 mm dzięki unikalnym, dwustronnym magnetycznym nasadkom sześciokątnym Malco. Odwracalne gniazdo sześciokątne pasuje do 1/4-calowego sześciokąta z końcówką magnetyczną i blokadą kulkową i można je szybko odwrócić w celu zmiany rozmiaru. Wyeliminuj kłopotliwe gromadzenie się wiórów metalowych na końcówce sześciokątnej za pomocą magnesu „Easy Clean”. Wystarczy przesunąć rękawicą lub ręcznikiem, aby usunąć metalowe opiłki. 

Strona o grubości 8 mm została zaprojektowana z wąskim profilem, aby zapewnić łatwiejszy dostęp w ciasnych przestrzeniach i zwiększyć produktywność.

Dzięki wysokiej wytrzymałości i niezniszczalnemu magnesowi ta nasadka sześciokątna jest idealnym towarzyszem każdego profesjonalisty.

Nasadki Malco C-Rhex są również dostępne z odwracalną główką o rozmiarach sześciokątnych 6 mm – 8 mm i rozmiarach sześciokątnych 7 mm – 8 mm.

 

Obróbka CNC

Wszystkie podzespoły oraz elementy robocze naszych zaginarek obrabiamy na maszynach numerycznych - CNC

 

Specjalistyczne frezarki CNC o odpowiednich długościach 3,0m oraz 4,0m umożliwiają obróbkę belek roboczych z dużą precyzją

 

WIĘCEJ

NASI PARTNERZY BIZNESOWI

fakro
Od 2013r. nasze produkty są w Programie Partnerskim firmy Fakro!
blachotrapez
Współpracujemy także z jednym z największych producentów blach - Blachotrapez
sid
Firma SID - oficjalny dystrybutor naszych urządzeń
blachpol
Polski producent blach dachowych
 • AKTUALNOŚCI

  Nowości w ofercie Malco
  WIĘCEJ
 • AKTUALNOŚCI

  Katalog 2024
  WIĘCEJ
 • AKTUALNOŚCI

  Świadectwo Czystszej Produkcji!

  W październiku nasza firma dołączyła do grona przedsiębiorstw, które mogą pochwalić się Świadectwem Czystszej Produkcji. 

  WIĘCEJ
 • AKTUALNOŚCI

  Patent

  Z wielką przyjemnością informujemy o wydaniu przez Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej Patentu Nr 230852 na rozwiązania konstrukcyjne zastosowane w naszych zaginarkach.

  WIĘCEJ
 • AKTUALNOŚCI

  NOWA opcja - Ogranicznik kąta w modelu ZG-2000/0.7

  Dla klientów, którzy nie wyobrażają sobie giętarki bez blokady kąta gięcia wprowadziliśmy najnowsze, proste i niezawodne rozwiązanie.

  Ogranicznik kąta ustawia się bezpośrednio na maszynie, po jej prawej stronie. Zmieniony układ osi obrotu belki gnącej pozwoli na szybkie i precyzyjne ustawienie kąta giętej blachy.

   

  WIĘCEJ
 • AKTUALNOŚCI

  Nowe rozwiązania w naszych maszynach elektrycznych!

  Bezpośrednio umieszczony potencjometr na panelu sterującym pozwala na jeszcze szybszą i dokładniejszą obróbkę blach podczas pracy na naszych urządzeniach mechanicznych.

  WIĘCEJ
Działalność firmy P.H.U.P MAAD