Zaginarki Producent

Produkty

O firmie

Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam na wytwarzanie maszyn o dopracowanych konstrukcjach przy zachowaniu bardzo konkurencyjnych cen. Oferujemy szybki i pewny serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny.

Fanpage - Maszyny Blacharskie MAAD

Teraz znajdziesz nas również na portalu Facebook. Zapraszamy!

 

 

Stawiamy na ciągły rozwój!


Nowoczesne rozwiązania w maszynach elektrycznych - wyprzedzamy konkurencję!
Bezpośrednio umieszczony potencjometr na panelu sterującym pozwala na jeszcze szybszą i dokładniejszą obróbkę blach podczas pracy na naszych urządzeniach mechanicznych.
Rozłączny układ elektryczny pozwala na swobodne transportowanie maszyn bez obawy o uszkodzenie elementów sterowania.

 

Rozłączny układ elektryczny i potencjometr na panelu sterującym
 

 

Maszyny Blacharskie - MAAD Producent - 20 lat doświadczenia
 

Firma MAAD od 25 lat specjalizuje się w produkcji maszyn blacharskich takich jak zaginarki, zwijarki, nożyce krążkowe, zawijarki, żłobiarki i zagniatarki. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam na wytwarzanie maszyn o dopracowanych konstrukcjach (odsetek reklamacji < 0,5%) przy zachowaniu bardzo konkurencyjnych cen.
Oferujemy szybki i pewny serwis gwarancyjny, a także tani serwis pogwarancyjny.

 

 

 

Partnerzy biznesowi

 

Fakro - Partnerzy Zaginarki MAAD

 

 

W 2013 roku firma FAKRO czołowy producent okien dachowych podjął z nami współpracę wprowadzając Zaginarkę ZG-2000/0.7 wraz z Nożycami Krążkowymi NK-0.8 do swojego programu partnerskiego.

 

BlachoTrapez - Partnerzy MAAD

Od wielu lat nasza firma ściśle współpracuje z jednym z największych producentów blachodachówki oraz blach trapezowych w Polsce, mowa tutaj o firmie BLACHOTRAPEZ.

Firma BlachoTrapez zaufała nam i wprowadziła nasz flagowy produkt dekarski jakim jest Zaginarka ZG-2000/0.7 wraz z nożycami krążkowymi NK-0.8 do swojego Programu Partnerskiego.

Więcej informacji na temat programu można zasięgnąć w bezpośrednio u naszego partnera.

 

Technologia CNC

Wszystkie podzespoły oraz elementy robocze naszych zaginarek obrabiamy na maszynach numerycznych - CNC.

Elementy obrotowe typu sworzeń, tuleja wykonywane są w odpowiednich tolerancjach na nowoczesnej tokarce CNC, co zapewnia długą żywotność tychże elementów oraz bezawaryjną pracę.

Belki robocze naszych zaginarek, a więc elementy odpowiedzialne za odpowiednią, prostoliniową jakość gięcia, obrabiane są również na maszynach CNC.

Specjalistyczne frezarki CNC o odpowiednich długościach 3,0m oraz 4,0m umożliwiają obróbkę belek roboczych z dużą precyzją z jednego zamocowania, bez widocznych przejść technologicznych tak jak ma to miejsce przy obróbce na konwencjonalnych maszynach !!!
Elementy konstrukcyjne boków zaginarki również wytwarzane są na precyzyjnej wypalarce CNC.

Ostatni jakże ważny etap przy produkcji maszyny - malowanie - wykonywany jest w profesjonalnej, ogrzewanej i wentylowanej lakierni. Maszyny malowane są podwójną warstwą wysokiej jakości farby.

Jednocześnie wychodząc naprzeciw potrzebom odbiorców, wprowadzamy coraz to więcej unowocześnień w istniejących już maszynach, jak również opracowujemy zupełnie nowe konstrukcje.

Nasze maszyny znalazły uznanie w wielu krajach europejskich takich jak: Niemcy, Ukraina, Białoruś, Rosja, Litwa, Szwecja i inne.

Hala produkcyjna o powierzchni 1500m2 zapewnia odpowiednią ergonomię pracy, co w połączeniu z doświadczeniem i zastosowaniem nowoczesnych technologii obróbczych CNC umożliwia wytwarzanie maszyn na odpowiednim poziomie jakościowym.

Obróbka CNC

Wszystkie podzespoły oraz elementy robocze naszych zaginarek obrabiamy na maszynach numerycznych - CNC

 

Specjalistyczne frezarki CNC o odpowiednich długościach 3,0m oraz 4,0m umożliwiają obróbkę belek roboczych z dużą precyzją

 

WIĘCEJ

ZAMÓWIENIE

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, możesz dokonać wstepnego zamówienia online!
ZAMÓW
A jeśli masz dodatkowe pytania, wyślij zapytanie ofertowe
WYŚLIJ
 • AKTUALNOŚCI

  Nowości w ofercie Malco
  WIĘCEJ
 • AKTUALNOŚCI

  Katalog 2024
  WIĘCEJ
 • AKTUALNOŚCI

  Świadectwo Czystszej Produkcji!

  W październiku nasza firma dołączyła do grona przedsiębiorstw, które mogą pochwalić się Świadectwem Czystszej Produkcji. 

  WIĘCEJ
 • AKTUALNOŚCI

  Patent

  Z wielką przyjemnością informujemy o wydaniu przez Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej Patentu Nr 230852 na rozwiązania konstrukcyjne zastosowane w naszych zaginarkach.

  WIĘCEJ
 • AKTUALNOŚCI

  NOWA opcja - Ogranicznik kąta w modelu ZG-2000/0.7

  Dla klientów, którzy nie wyobrażają sobie giętarki bez blokady kąta gięcia wprowadziliśmy najnowsze, proste i niezawodne rozwiązanie.

  Ogranicznik kąta ustawia się bezpośrednio na maszynie, po jej prawej stronie. Zmieniony układ osi obrotu belki gnącej pozwoli na szybkie i precyzyjne ustawienie kąta giętej blachy.

   

  WIĘCEJ
 • AKTUALNOŚCI

  Nowe rozwiązania w naszych maszynach elektrycznych!

  Bezpośrednio umieszczony potencjometr na panelu sterującym pozwala na jeszcze szybszą i dokładniejszą obróbkę blach podczas pracy na naszych urządzeniach mechanicznych.

  WIĘCEJ

NASI PARTNERZY BIZNESOWI

fakro
Od 2013r. nasze produkty są w Programie Partnerskim firmy Fakro!
blachotrapez
Współpracujemy także z jednym z największych producentów blach - Blachotrapez
sid
Firma SID - oficjalny dystrybutor naszych urządzeń
blachpol
Polski producent blach dachowych
Działalność firmy P.H.U.P MAAD