Producent Maszyn Blacharskich

Produkty

O firmieMaszyny blacharskie MAAD

Teraz znajdziesz nas również na portalu Facebook. Zapraszamy !

 

 

 Stawiamy na ciągły rozwój!      


Od dzisiaj nowe rozwiązania w maszynach elektrycznych - wyprzedzamy konkurencję!
Bezpośrednio umieszczony potencjometr na panelu sterującym pozwala na jeszcze szybszą i dokładniejszą obróbkę blach podczas pracy na naszych urządzeniach mechanicznych.
Rozłączny układ elektryczny pozwala na swobodne transportowanie maszyn bez obawy o uszkodzenie elementów sterowania.

 

Żłobiarka elektryczna ZB-1.5
 

 

zaginarka producent giętarka 

            
Firma MAAD od 15 lat specjalizuje się w produkcji maszyn blacharskich takich jak zaginarki, zwijarki, nożyce krążkowe, zawijarki, żłobiarki i zagniatarki. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam na wytwarzanie maszyn o dopracowanych konstrukcjach (odsetek reklamacji < 0,5%) przy zachowaniu bardzo konkurencyjnych cen.
Oferujemy szybki i pewny serwis gwarancyjny, a także tani serwis pogwarancyjny.

Nasi partnerzy biznesowi!

 

Fakro

 

 

W 2013 roku firma FAKRO czołowy producent okien dachowych podjął z nami współpracę wprowadzając Zaginarkę ZG-2000/0.7 wraz z Nożycami Krążkowymi NK-0.8 do swojego programu partnerskiego.

 

 BlachoTrapez

Od niedawna nasz firma nawiązała ścisłą współpracę z jednym z największych producentów blachodachówki oraz blach trapezowych w Polsce, mowa tutaj o firmie BLACHOTARPEZ. Firma BlachoTrapez zaufała nam i wprowadziła nasz flagowy produkt dekarski jakim jest Zaginarka ZG-2000/0.7 wraz z Nożycami Krążkowymi NK-0.8 do swojego Programu Partnerskiego. Więcej informacji na temat programu można zasięgnąć w w firmie BlachoTrapez.

 

Technologia CNC

Wszystkie podzespoły oraz elementy robocze naszych zaginarek obrabiamy na maszynach numerycznych - CNC.

Elementy obrotowe typu sworzeń, tuleja wykonywane są w odpowiednich tolerancjach na nowoczesnej tokarce CNC, co zapewnia długą żywotność tychże elementów oraz bezawaryjną pracę.

Belki robocze naszych zaginarek, a więc elementy odpowiedzialne za odpowiednią, prostoliniową jakość gięcia, obrabiane są również na maszynach CNC.

Specjalistyczne frezarki CNC o odpowiednich długościach 3,0m oraz 4,0m umożliwiają obróbkę belek roboczych z dużą precyzją  z jednego zamocowania, bez widocznych przejść technologicznych tak jak ma to miejsce przy obróbce na konwencjonalnych maszynach !!!
Elementy konstrukcyjne boków zaginarki również wytwarzane są na precyzyjnej wypalarce CNC.

Ostatni jakże ważny etap przy produkcji maszyny - malowanie - wykonywany jest w profesjonalnej, ogrzewanej i wentylowanej lakierni. Maszyny malowane są podwójną warstwą wysokiej jakości farby.

Jednocześnie wychodząc naprzeciw odbiorcom wprowadzamy coraz to więcej unowocześnień w istniejących już maszynach, jak również opracowujemy zupełnie nowe konstrukcje.

Nasze maszyny znalazły uznanie w wielu krajach europejskich takich jak: Niemcy, Ukraina, Białoruś, Rosja, Litwa, Szwecja i inne.

Hala produkcyjna o powierzchni 1500m2 zapewnia odpowiednią ergonomię pracy, co w połączeniu z doświadczeniem i zastosowaniem nowoczesnych technologii obróbczych CNC umożliwia wytwarzanie maszyn na odpowiednim poziomie jakościowym.

Obróbka CNC

Wszystkie podzespoły oraz elementy robocze naszych zaginarek obrabiamy na maszynach numerycznych - CNC

 

Specjalistyczne frezarki CNC o odpowiednich długościach 3,0m oraz 4,0m umożliwiają obróbkę belek roboczych z dużą precyzją

 

WIĘCEJ

ZAMÓWIENIE

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, możesz dokonać wstepnego zamówienia online!
ZAMÓW
A jeśli masz dodatkowe pytania, wyślij zapytanie ofertowe
WYŚLIJ
 • AKTUALNOŚCI

  Wspieramy WOŚP

  Wspieramy akcję WOŚP w 2018 roku!

  WIĘCEJ
 • AKTUALNOŚCI

  Nowe rozwiązania w naszych maszynach elektrycznych!

  Bezpośrednio umieszczony potencjometr na panelu sterującym pozwala na jeszcze szybszą i dokładniejszą obróbkę blach podczas pracy na naszych urządzeniach mechanicznych.

  WIĘCEJ
 • AKTUALNOŚCI

  NOWA opcja - Ogranicznik kąta w modelu ZG-2000/0.7

  Dla klientów, którzy nie wyobrażają sobie giętarki bez blokady kąta gięcia wprowadziliśmy najnowsze, proste i niezawodne rozwiązanie.

  Ogranicznik kąta ustawia się bezpośrednio na maszynie, po jej prawej stronie. Zmieniony układ osi obrotu belki gnącej pozwoli na szybkie i precyzyjne ustawienie kąta giętej blachy.

   

  WIĘCEJ

NASI PARTNERZY BIZNESOWI

fakro
Od 2013r. nasze produkty są w Programie Partnerskim firmy Fakro!
blachotrapez
Współpracujemy także z jednym z największych producentów blach - Blachotrapez

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK