Producent Zaginarek i Maszyn Blacharskich

Produkty

ZAMÓWIENIE

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, możesz dokonać wstepnego zamówienia online!
ZAMÓW
A jeśli masz dodatkowe pytania, wyślij zapytanie ofertowe
WYŚLIJ

Rozwijaki do blachy

Kiedy przydaje się rozwijak do blachy?

 

Rozwijak blachy jest przydatny, gdy trzeba rozwinąć arkusz blachy o określonej długości. Czynność tę można wykonać ręcznie lub przy pomocy maszyny. Używając rozwijarki do blachy, można zaoszczędzić czas i energię. Jeśli pracujesz z dużym arkuszem blachy, samodzielna obsługa może być trudna. Rozwijarka do blachy może ułatwić ten proces. Umożliwia ono również łatwiejszą pracę z mniejszymi kawałkami metalu. Jeśli trzeba wyprostować lub uformować blachę, rozwijarka do blachy jest bardzo pomocna.

Rozwijarka do blachy jest przydatnym narzędziem dla każdego metalowca. Wybierając odpowiednią rozwijarkę do swoich potrzeb, można ułatwić i przyspieszyć proces pracy z metalem.

 

Czym kierować się podczas wyboru rozwijaka do blachy w kręgu?

 

Wybierając rozwijarkę do blachy, należy wziąć pod uwagę rozmiar i grubość blachy. Należy również zdecydować o rodzaju rolek, które będą potrzebne. Istnieją różne rodzaje rolek, które mogą być używane do różnych zastosowań. Na koniec należy zdecydować, z jaką prędkością ma być rozwijany arkusz blachy.

Rozwijacze typu zwijanego są najlepsze do cienkich blach. Rozwijacze te mają małą średnicę i dobrze sprawdzają się w przypadku materiałów o grubości mniejszej niż pół cala. Jeśli trzeba pracować z grubszym arkuszem blachy, potrzebny będzie rozwijak bębnowy lub bębnowy. Rozwijacze te mają dużą średnicę i mogą obsługiwać arkusze o grubości do dwóch cali.

 

Jakość odwijaka ma kolosalne znaczenie.

 

Wybierając odwijaki do blachy, należy zdecydować, z jakim rodzajem materiału będziemy pracować. Istnieją trzy rodzaje wałków: rowkowe, koronowe i ząbkowane. Rolki rowkowe są najlepsze do materiałów miękkich lub łatwo ulegających uszkodzeniu. Wałki z koroną są dobre do materiałów, które są odporne na zużycie i zniszczenie. Rolki ząbkowane są najlepsze do materiałów, które muszą być mocno trzymane.

Ważna jest również prędkość rozwijania blachy. Jeśli musisz pracować szybko, będziesz potrzebował maszyny, która może rozwijać arkusz blachy z dużą prędkością. Jeśli masz więcej czasu, możesz wybrać maszynę o mniejszej prędkości lub taką, która będzie obsługiwana manualnie, z pomocą siły rąk.

 

Dlaczego warto zakupić je u nas?

 

Jesteśmy producentem rozwijaków do blachy. Nasze produkty słyną z wysokiej jakości i zapewniają najlepsze doświadczenia podczas pracy z blachą. Oferujemy rozwijaki, które służyć będą bezproblemowo przez wiele lat. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

 

 

 • Rozwijak do blachy RB-1300

  Parametry techniczne:

  Max. szerokość kręgu: 1300 mm

  Grubość blachy stal - 0,4 - 1,0 mm

  Średnica wew. kręgu - 420-600 mm

  Max. masa kręgu - 3000 kg

  Masa urządzenia - 300 kg

Obróbka CNC

Wszystkie podzespoły oraz elementy robocze naszych zaginarek obrabiamy na maszynach numerycznych - CNC

 

Specjalistyczne frezarki CNC o odpowiednich długościach 3,0m oraz 4,0m umożliwiają obróbkę belek roboczych z dużą precyzją

 

WIĘCEJ

NASI PARTNERZY BIZNESOWI

fakro
Od 2013r. nasze produkty są w Programie Partnerskim firmy Fakro!
blachotrapez
Współpracujemy także z jednym z największych producentów blach - Blachotrapez
sid
Firma SID - oficjalny dystrybutor naszych urządzeń
blachpol
Polski producent blach dachowych
 • AKTUALNOŚCI

  Nowości w ofercie Malco
  WIĘCEJ
 • AKTUALNOŚCI

  Katalog 2024
  WIĘCEJ
 • AKTUALNOŚCI

  Świadectwo Czystszej Produkcji!

  W październiku nasza firma dołączyła do grona przedsiębiorstw, które mogą pochwalić się Świadectwem Czystszej Produkcji. 

  WIĘCEJ
 • AKTUALNOŚCI

  Patent

  Z wielką przyjemnością informujemy o wydaniu przez Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej Patentu Nr 230852 na rozwiązania konstrukcyjne zastosowane w naszych zaginarkach.

  WIĘCEJ
 • AKTUALNOŚCI

  NOWA opcja - Ogranicznik kąta w modelu ZG-2000/0.7

  Dla klientów, którzy nie wyobrażają sobie giętarki bez blokady kąta gięcia wprowadziliśmy najnowsze, proste i niezawodne rozwiązanie.

  Ogranicznik kąta ustawia się bezpośrednio na maszynie, po jej prawej stronie. Zmieniony układ osi obrotu belki gnącej pozwoli na szybkie i precyzyjne ustawienie kąta giętej blachy.

   

  WIĘCEJ
 • AKTUALNOŚCI

  Nowe rozwiązania w naszych maszynach elektrycznych!

  Bezpośrednio umieszczony potencjometr na panelu sterującym pozwala na jeszcze szybszą i dokładniejszą obróbkę blach podczas pracy na naszych urządzeniach mechanicznych.

  WIĘCEJ
Działalność firmy P.H.U.P MAAD