Producent Maszyn Blacharskich

Produkty

Targi i wyróżnienia

 
 
 
 
Targi BUDMA 2023 już za nami. Tym razem na targach mieliśmy możliwość zaprezentowania Państwu : Zaginarki lekkiej ZGL-2000/0.7 ; Zaginarki ZG-2000/0.7+ZKP ; ZG-3000/0.8W z listwą ; zaginarkę segmentową z napędem elektrycznym HSSM-1270/1.25 ; Zwijarkę ZW-1300/0.8 z napędem elektrycznym ; Żłobiarki ZB-1.5 z napędem elektrycznym. Zaginarkę z napędem elektrycznym belek dociskowej i gnącej i sterowaniem programowalnym sterownikiem PLC model ZGM-3000PLC  oraz nowy model z półki naszych zaginarek segmentowych - Zaginarka segmentowa THS-1008   (widoczna na zdjęciach poniżej).
 Zwiedzający mogli zapoznać się i też kupić z okazjonalnym 10% upustem, narzędzia ręczne do blach amerykańskiej firmy Malco , której to firmy jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem.
Nasze maszyny i oferowane narzędzia Malco cieszyły się ogromnym zainteresowaniem.
Serdecznie dziękujemy za poświęcony Państwa czas.
 
 
 
 
 
 
 
Targi już za nami. Tym razem na targach mieliśmy możliwość zaprezentowania Państwu : Zaginarki lekkiej ZGL-2000/0.7 ; Zaginarki ZG-2000/0.7 ; ZG-3000/0.8W z listwą  ; Zwijarki ZW-1300/0.8 z napędem elektrycznym ; Żłobiarki ZB-1.5 z napędem elektrycznym oraz nowy model z półki naszych zaginarek segmentowych - Zaginarka segmentowa TSH-1008   (widoczna na zdjęciach poniżej).
 Zwiedzający mogli też zapoznać się i kupić z okazjonalnym 10% upustem, narzędzia ręczne do blach amerykańskiej firmy Malco , której to firmy jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem.
Nasze maszyny i oferowane narzędzia Malco cieszyły się ogromnym zainteresowaniem.
Serdecznie dziękujemy. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nasz pobyt na Targach Innowacje-Technologie-Maszyny ITM Polska, które odbyły się w Poznaniu w dniach 4-7 czerwca 2019 r. zakończył się nowymi znajomościami i możliwością rozwoju w nowych obszarach przemysłowych.
Na targach mieliśmy możliwość zaprezentowania Państwu Zaginarki mechanicznej ZGM-2000/2.0, Zaginarki segmentowej HSTM-1270/1.2 z napędem elektrycznym, Żłobiarki ZB-1.5 z napędem elektrycznym oraz Gilotyny do blach mechanicznej NGM-2000/2.0
 
 
 
 
 
Już dzisiaj serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury w Poznaniu w dniach 4-7 lutego 2020 roku.
 
 
 
 
Zainteresowanie naszymi produkatmi wzrasta z roku na rok. W tym roku mieliśmy przyjemność zaprezentować Państwu kolejne nowości, jakimi były: Zawijarka ZKP-2000 z przekładnią oraz Zaginarka segmentowa HST-1270/1.2 
 
 
Już po raz dziesiąty jesteśmy obecni na targach. Niezmiennie zadowolonych klientów przybywa i nawiązują się nowe możliwości współpracy. Dziękujemy, że doceniają Państwo solidność i niezawodność naszych produktów.
 
 
 
 
W tym roku otrzymaliśmy prestiżowe wyróżnienie, jakim jest Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich. Nasza Zaginarka ZGM - 2000/2.0 została uznana za produkt nowoczesny, innowacyjny i wytworzony w oparciu o najwyższej klasy technologie. Złoty Medal MTP jest potwierdzeniem doskonałości produktu.
 
 
 
 
Po raz kolejny nasze maszyny cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Serdecznie dziękujemy.
 

Tradycyjnie jak co roku firma MAAD przedstawia swoje nowe produkty podczas Międzynarodowych Targów Poznańskim BUDMA 2015.
Nowe zaprezentowane produkty to:

Zaginarka ZG-1100/0.8 - mała, poręczna, mobilna ze świetnymi parametrami

Zaginarka Segmentowa HS-2100/1.2 - nowa większa wersja modelu HS-1270/2.0

Zagniatarka do rur i kanałów ZGT-3000

Nożyce krążkowe NK-1.2 - przeznaczone do ciężkich zadań!

Nowe produkty to oczywiście nie wszystko czym chcemy zachęcić naszych nowych i stałych klientów do współpracy.
Krótka relacja zdjęciowa z wystawy:

Targi budma 2015

 

Targi BUDMA Tuchola Poznań

 

Gientarka Zaginarka MAAD Tuchola

 

budma 2014

To już kolejny raz kiedy nasza firma przedstawia swoje nowe produkty podczas Międzynarodowych Targów Poznańskim BUDMA 2014.
Nowe zaprezentowane produkty to:

Zaginarka ZGL-2000/0.7 oraz

Zaginarka Segmentowa HS-1270/2.0

Nowe produkty to oczywiście nie wszystko czym chcemy zachęcić naszych nowych i stałych klientów do współpracy. Na hali produkcyjnej posiadamy coraz więcej maszyn najnowszej generacji z dużymi stołami roboczymi pozwalającymi obrabiać belki robocze zaginarek z dokładnością do 0,01 mm!!

Zaginarka Giętarka

Zaginarka Giętarka
sibexZ początkiem roku zaprezentowaliśmy nasze maszyny i urządzenia na targach budowlanych w Sosnowcu EXPOSILESIA SIBEX 2013.
Wszystkie maszyny cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród odwiedzających, co jest dobrym prognostykiem na nadchodzący sezon.sibex 1

SIBEX 2013 - prezentacja Zaginarki ZG-1400/2.0

Sibex 2

SIBEX 2013 - prezentacja oraz zademonstrowanie pracy na Zaginarce ZG-2000/0.7 z nożycami NK-0.8Logo Budma 2012
 
Podczas tegorocznych Międzynarodowych Targów Poznańskich zawarliśmy klika wiążących umów z kontrahentami z kraju oraz z zagranicy (na zdjęciu właściciel firmy Adam Wiśniewski oraz dystrybutor naszych maszyn na rynek zachodni Andreas Scheck)


Właściciel firmy wraz z dwoma synami podczas targów Poznańskich.

Firma MAAD cały czas się rozwija, wprowadzając na rynek nowe maszyny blacharskie. W 2011 roku zadebiutowały dwa urządzenia: Zaginarka Systemowa ZGS-4000/0.8 oraz Gilotyna Ręczna NGR-2000/1.25. Aby przedstawić je szerszemu gronu zainteresowanych prezentowaliśmy je na targach wystawienniczych m.in. w Poznaniu oraz w Rzeszowie.
Budma 2011
 
 
Międzynarodowe Targi Poznańskie BUDMA 2011
 

Na Poznańskich Targach BUDMA wystawiamy się już od 2008 roku.


01

 02
 
 

Międzynarodowe Targi Rzeszowskie

 
MTR 2011
 
03
 
04
 
05
Podczas targów w Rzeszowie nasz nowy produkt jakim jest Zaginarka systemowa ZGS-4000/0.8 z Nożycami krążkowymi NKS-0.8 otrzymała wyróżnienie w kategorii "Maszyny i urządzenia". Sukces ten jest zasługą ciężkiej długoletniej pracy w branży maszyn blacharskich oraz ciągłego rozwoju firmy w kierunku polepszenia technologii produkcji.
 

Obróbka CNC

Wszystkie podzespoły oraz elementy robocze naszych zaginarek obrabiamy na maszynach numerycznych - CNC

 

Specjalistyczne frezarki CNC o odpowiednich długościach 3,0m oraz 4,0m umożliwiają obróbkę belek roboczych z dużą precyzją

 

WIĘCEJ

ZAMÓWIENIE

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, możesz dokonać wstepnego zamówienia online!
ZAMÓW
A jeśli masz dodatkowe pytania, wyślij zapytanie ofertowe
WYŚLIJ
 • AKTUALNOŚCI

  Nowości w ofercie Malco
  WIĘCEJ
 • AKTUALNOŚCI

  PROMOCJA - MAJ 2024
  WIĘCEJ
 • AKTUALNOŚCI

  Katalog 2024
  WIĘCEJ
 • AKTUALNOŚCI

  Świadectwo Czystszej Produkcji!

  W październiku nasza firma dołączyła do grona przedsiębiorstw, które mogą pochwalić się Świadectwem Czystszej Produkcji. 

  WIĘCEJ
 • AKTUALNOŚCI

  Patent

  Z wielką przyjemnością informujemy o wydaniu przez Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej Patentu Nr 230852 na rozwiązania konstrukcyjne zastosowane w naszych zaginarkach.

  WIĘCEJ
 • AKTUALNOŚCI

  NOWA opcja - Ogranicznik kąta w modelu ZG-2000/0.7

  Dla klientów, którzy nie wyobrażają sobie giętarki bez blokady kąta gięcia wprowadziliśmy najnowsze, proste i niezawodne rozwiązanie.

  Ogranicznik kąta ustawia się bezpośrednio na maszynie, po jej prawej stronie. Zmieniony układ osi obrotu belki gnącej pozwoli na szybkie i precyzyjne ustawienie kąta giętej blachy.

   

  WIĘCEJ
 • AKTUALNOŚCI

  Nowe rozwiązania w naszych maszynach elektrycznych!

  Bezpośrednio umieszczony potencjometr na panelu sterującym pozwala na jeszcze szybszą i dokładniejszą obróbkę blach podczas pracy na naszych urządzeniach mechanicznych.

  WIĘCEJ

NASI PARTNERZY BIZNESOWI

fakro
Od 2013r. nasze produkty są w Programie Partnerskim firmy Fakro!
blachotrapez
Współpracujemy także z jednym z największych producentów blach - Blachotrapez
sid
Firma SID - oficjalny dystrybutor naszych urządzeń
blachpol
Polski producent blach dachowych
Działalność firmy P.H.U.P MAAD

działamy na terenie całego kraju

 • Kraków
 • Zielona Góra
 • Rzeszów
 • Olsztyn
 • Łódź
 • Szczecin
 • Warszawa
 • Katowice
 • Lublin
 • Kielce
 • Toruń
 • Białystok
 • Wrocław
 • Opole
 • Gdańsk
 • Poznań
 • Gorzów Wlkp
 • Bydgoszcz