Zaginarki Producent

Produkty

ZAMÓWIENIE

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, możesz dokonać wstepnego zamówienia online!
ZAMÓW
A jeśli masz dodatkowe pytania, wyślij zapytanie ofertowe
WYŚLIJ

SZCZYPCE ZACISKOWE 10 CALI Z ZAKRZYWIONYMI SZCZĘKAMI I OBCINAKIEM DO DRUTU - LP10WC

Malco Tools LP10WC - szczypce zaciskowe typu Eagle Grip 10 cali z zakrzywionymi szczękami i przecinakami do drutu.

Zweryfikowane w testach zewnętrznych szczypce zaciskowe LP10WC Eagle Grip są oficjalnie najmocniejszymi szczypcami zaciskowymi dostępnymi na rynku.

Szczypce blokujące LP10WC z zakrzywionymi szczękami zostały zaprojektowane specjalnie dla ciężko pracujących profesjonalistów, którzy dbają o swoje narzędzia. Są kute z amerykańskiej stali, co zapewnia dożywotnią gwarancję satysfakcji. 

LP10WC z  zakrzywionymi szczękami łączą w sobie charakterystyczną dla firmy MALCO siłę i trwałość z wszechstronnością i pełną siłą chwytu w przypadku większości kształtów i zastosowań.

Opatentowany PowerRing zapewnia zwiększoną siłę gwintu, zapewniając zwiększoną siłę zacisku. Przypięta i lutowana górna szczęka zapewnia doskonałe połączenie między górną szczęką a ciałem szczypca, również w ekstremalnych warunkach użytkowania. Szczęki mają najostrzejsze zęby o najlepszym uchwycie, trwałości i odporności na zużycie. Większe, wygodniejsze hartowane pokrętło regulacyjne z ekskluzywną powłoką zapewnia zwiększoną smarowność i płynną pracę. 

Szczypce z zakrzywionymi szczękami zawierają również trwały, precyzyjny przecinak do drutu uziemiającego, wystarczająco ostry, aby przeciąć większość przewodów w warsztacie, a jednocześnie wystarczająco precyzyjny, aby przeciąć cienki drut. Idealny dla profesjonalistów zajmujących się automatyką, spawaniem, rolnictwem lub blachą. 

 

 DANE TECHNICZNE:

 • Długość całkowita 10″,
 • Pojemność szczęk 1-5/16″,
 • Kute szczęki ze stali stopowej premium z precyzyjnie zaostrzonymi zębami są poddawane obróbce cieplnej, co zapewnia doskonałą trwałość i przyczepność przez cały okres użytkowania narzędzia,
 • Opatentowany pierścień Power Ring zapewnia zwiększoną wytrzymałość gwintu i ogólną trwałość narzędzia,
 • Większe, wygodniejsze, hartowane pokrętło regulacyjne z ekskluzywną powłoką zapewniającą lepszą smarowność i płynną pracę,
 • Śruba regulacyjna obsługuje klucz sześciokątny 5/16″, co zapewnia większą wszechstronność podczas regulacji siły mocowania,
 • Zintegrowany precyzyjny przecinak do drutu uziemiającego zapewnia większą wszechstronność,
 • Klasyczne zwolnienie spustu zapewnia maksymalną siłę blokowania,
 • Końcówki szczęk o przekroju poprzecznym zwiększają przyczepność i wszechstronność podczas chwytania końcówkami szczęk,
 • Zakrzywione szczęki idealnie nadają się do mocowania różnych kształtów i materiałów.

Obróbka CNC

Wszystkie podzespoły oraz elementy robocze naszych zaginarek obrabiamy na maszynach numerycznych - CNC

 

Specjalistyczne frezarki CNC o odpowiednich długościach 3,0m oraz 4,0m umożliwiają obróbkę belek roboczych z dużą precyzją

 

WIĘCEJ

NASI PARTNERZY BIZNESOWI

fakro
Od 2013r. nasze produkty są w Programie Partnerskim firmy Fakro!
blachotrapez
Współpracujemy także z jednym z największych producentów blach - Blachotrapez
sid
Firma SID - oficjalny dystrybutor naszych urządzeń
blachpol
Polski producent blach dachowych
 • AKTUALNOŚCI

  Nowości w ofercie Malco
  WIĘCEJ
 • AKTUALNOŚCI

  Katalog 2024
  WIĘCEJ
 • AKTUALNOŚCI

  Świadectwo Czystszej Produkcji!

  W październiku nasza firma dołączyła do grona przedsiębiorstw, które mogą pochwalić się Świadectwem Czystszej Produkcji. 

  WIĘCEJ
 • AKTUALNOŚCI

  Patent

  Z wielką przyjemnością informujemy o wydaniu przez Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej Patentu Nr 230852 na rozwiązania konstrukcyjne zastosowane w naszych zaginarkach.

  WIĘCEJ
 • AKTUALNOŚCI

  NOWA opcja - Ogranicznik kąta w modelu ZG-2000/0.7

  Dla klientów, którzy nie wyobrażają sobie giętarki bez blokady kąta gięcia wprowadziliśmy najnowsze, proste i niezawodne rozwiązanie.

  Ogranicznik kąta ustawia się bezpośrednio na maszynie, po jej prawej stronie. Zmieniony układ osi obrotu belki gnącej pozwoli na szybkie i precyzyjne ustawienie kąta giętej blachy.

   

  WIĘCEJ
 • AKTUALNOŚCI

  Nowe rozwiązania w naszych maszynach elektrycznych!

  Bezpośrednio umieszczony potencjometr na panelu sterującym pozwala na jeszcze szybszą i dokładniejszą obróbkę blach podczas pracy na naszych urządzeniach mechanicznych.

  WIĘCEJ
Działalność firmy P.H.U.P MAAD